Jeugdschaak

Ronde 12



Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847”

Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 23 januari 2024

Wit Zwart Uitslag
Simon Botter David Pool 1-0
Yildert Kempenaar Melvin Roersma (imposter) 0-1
Dylan Roersma (imposter) Zhi Tsang 1-0
Thijs van Lienden Teije Kramer 1-0
Tim Doodkorte Henry 1-0
Kevin Ye Koen 1-0
Adjiesh Sutharsun Jeroen Botter 1-0
Bura Efe 0-1
Jamie Chapman Tim van der Wind 0-1
Tim Ruiter Leroy Riemersma 0-1
Kyran van Reenen Jim de Wit 0-1
Jente Amsterdam Afwezig zonder geldige reden
Lina Ye Afwezig zonder geldige reden
Jelle Schreuder Afwezig zonder geldige reden
BO Afwezig zonder geldige reden
Calvin Afwezig zonder geldige reden
Lutzen Kempenaar Afwezig zonder geldige reden
Guido Smid Afwezig zonder geldige reden
willekeurige schaakleraar Afwezig zonder geldige reden
Otto Afwezig zonder geldige reden
Daniel Afwezig zonder geldige reden
Philip Afwezig zonder geldige reden
Jurre Schriemer Afwezig zonder geldige reden
Siem Afwezig zonder geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 12

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Jim de Wit 510,00 53 12 11 1 0 0 95,8 67 62,5 0 1Z 0 0 0 0
2 Simon Botter 410,00 52 12 9 1 2 0 79,2 78 55 0 1W 0 0 0 0
3 Lutzen Kempenaar 378,00 51 11 7 4 0 0 81,8 65,5 52 1 1Z 0 1 0 0
4 Dylan Roersma (imposter) 315,00 50 12 8 0 4 0 66,7 71 38 0 1W 0 0 0 0
5 Zhi Tsang 278,00 49 10 7 0 3 0 70,0 63 39 0 1Z 0 2 0 0
6 Kyran van Reenen 264,00 48 1 0 0 1 0 0,0 11,5 0 1 1W 0 11 0 0
7 Melvin Roersma (imposter) 254,00 47 11 5 2 4 0 54,5 68,5 29,5 -1 1Z 0 1 0 0
8 Efe 240,00 46 7 4 0 3 0 57,1 38,5 21,5 1 1Z 0 5 0 0
9 Tim Doodkorte 219,50 45 9 6 0 3 0 66,7 52 26 1 1W 0 3 0 0
10 David Pool 217,50 44 12 6 1 5 0 54,2 69 28,75 0 1Z 0 0 0 0
11 Bura 214,50 43 10 5 1 4 0 55,0 57,5 29 2 3W 0 2 0 0
12 Otto 202,00 42 7 4 0 3 0 57,1 50 17,5 -1 1Z 0 5 0 0
13 Adjiesh Sutharsun 199,50 41 12 6 1 5 0 54,2 52 22,5 0 1W 0 0 0 0
14 Thijs van Lienden 183,00 40 12 6 0 6 0 50,0 58 21,5 2 1W 0 0 0 0
15 Henry 179,00 39 12 6 0 6 0 50,0 69,5 23,5 0 1Z 0 0 0 0
16 Yildert Kempenaar 175,00 38 12 5 1 6 0 45,8 63 21 0 2W 0 0 0 0
17 Jelle Schreuder 170,00 37 9 4 1 4 0 50,0 55,5 18 -1 1Z 0 3 0 0
18 Jeroen Botter 154,00 36 9 4 0 5 0 44,4 52 15,5 -1 3Z 0 3 0 0
19 BO 147,50 35 11 3 4 4 0 45,5 46,5 17 1 1W 0 1 0 0
20 Tim van der Wind 145,00 34 11 5 0 6 0 45,5 49,5 15 -1 3Z 0 1 0 0
21 Calvin 142,00 33 4 3 0 1 0 75,0 24,5 15,5 2 1W 0 8 0 0
22 Leroy Riemersma 130,00 32 12 5 0 7 0 41,7 50 12,5 0 1Z 0 0 0 0
23 Teije Kramer 126,50 31 12 4 1 7 0 37,5 55 16,5 0 2Z 0 0 0 0
24 Kevin Ye 120,50 30 12 4 1 7 0 37,5 50 11 0 2W 0 0 0 0
25 Jamie Chapman 109,00 29 10 3 0 7 0 30,0 42 11 0 1W 0 2 0 0
26 Koen 102,50 28 7 1 0 6 0 14,3 37 3 -1 1Z 0 5 0 0
27 Daniel 90,00 27 3 1 1 1 0 50,0 14,5 5,5 -1 1Z 0 9 0 0
28 Guido Smid 73,50 26 8 2 1 5 0 31,3 40,5 9 2 2W 0 4 0 0
29 Jente Amsterdam 70,50 25 1 1 0 0 0 100,0 4,5 4,5 -1 1Z 0 11 0 0
30 Siem 69,00 24 6 1 0 5 0 16,7 31 1,5 0 1Z 0 6 0 0
31 willekeurige schaakleraar 58,00 23 5 0 1 4 0 10,0 24 3,25 1 2W 0 7 0 0
32 Jurre Schriemer 54,00 22 4 1 0 3 0 25,0 15,5 1,5 -2 2Z 0 8 0 0
33 Tim Ruiter 43,50 21 10 1 1 8 0 15,0 30,5 0,75 0 1W 0 2 0 0
34 Lina Ye 40,50 20 2 0 1 1 0 25,0 6,5 0,75 -2 2Z 0 10 0 0
35 Philip 38,00 19 2 0 0 2 0 0,0 8,5 0 -2 2Z 0 10 0 0


Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *